IJsclub Centrum

Oostzaan

Aanmelden nieuwsbrief

captcha 

IJsclub Activiteiten

Februari 2018
M D W D V Z Z
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Komende Activiteiten

24 feb 2018;
09:30AM - 10:30PM
Schaats-loop-schaats prestatie
10 mrt 2018;
09:30AM - 10:30PM
Examen tijdrijden
17 mrt 2018;
09:30AM - 10:30AM
Laatste jeugd schaatsles

Zondag 11 september werd traditiegetrouw een week voor de Dam tot Dam loop de Twiske Meyn Loop gehouden. Uiteraard waren ook lopers welkom die gewoon lekker wilden lopen. Dit keer deden weer wat meer kinderen mee aan de Kinderloop over 1,5 km. De meeste lopers kozen voor de 11 km (41) of de 16 km (31).

 1,5 km Kinderloop

Tessa Duijnhoven, van Oostzaan 0:06:39
Inez Duijnhoven, van Oostzaan 0:06:41
Indi Burger Oostzaan 0:06:43
Zoë Box Oostzaan 0:06:45
Julia Janssen Amsterdam 0:06:51
Runa Veerman Amsterdam 0:06:57
Jamie Box Oostzaan 0:10:43

 6 km mannen

Jamie Drost Purmerend 0:26:35
Rens Veerman Amsterdam 0:28:50
Jan Slor Purmerend 0:31:48
Martin Wezel Koog a/d Zaan 0:37:50
Tony Schrama Zwanenburg 0:40:46
Marcel Bes Westzaan 0:43:15
Rene Drost Purmerend n.b.

 6 km vrouwen

Annemarie Duijnhoven, van Oostzaan 0:36:31
Robin Bes Westzaan 0:36:37
Monika Nierop-Marinus Amsterdam 0:40:41
José Dooren, van Amsterdam 0:40:58
Babs Taal Lijnden 0:40:58
Patricia Flens Oostzaan 0:42:04
Marjolein Heer, de Zaandam 0:43:03
Kelly Deurwaarder Amsterdam 0:43:24
Fenna Wagemaker, de Westzaan 0:48:34

 11 km mannen

Arnoud Sol Amsterdam 0:44:49
Mark Slor Purmerend 0:48:42
Nick Kelder Oostzaan 0:48:52
Bart Wildt, de Krommenie 0:49:47
Vincent Duijnhoven, van Oostzaan 0:52:22
Arjen Oostenbrink Oostzaan 0:52:44
Robin Kelder Oostzaan 0:53:09
Reinier Bronsema Amsterdam 0:53:15
Rob Pas, ten Amsterdam 0:56:13
Joey Ruiter, de Zaandam 0:56:58
Bill Schipper Zaandam 0:58:08
Björn Cevat Oostzaan 0:59:28
Luca Sibrandi Oostzaan 1:00:14
Paul Burger Oostzaan 1:00:47
J.R.D. Druten, van Oostzaan 1:00:47
Frank Borsje Santpoort-Noord 1:01:28
Mark Sawires Oostzaan 1:02:38
Henk Vos Zaandam 1:03:05
Richard Leeuwen, van Amsterdam 1:04:00
Abiquel Caffé Amsterdam 1:04:38
Simon Geest, v.d. Oostzaan 1:05:00
Alfons Knijn Amsterdam 1:07:12
Rene Bos Oostzaan 1:07:18
Andrew Vries, de Amsterdam 1:07:25
Klaas Bruin Hoofddorp 1:08:32
Kees Tensen Oegstgeest 1:10:55
Rene Bos jr Oostzaan 1:12:24
Jurrien Krol Assendelft 1:21:50

 11 km vrouwen

Geeske Cevat Oostzaan 0:52:46
Sjiva Janssen Amsterdam 0:55:17
Janne Rijkers Amsterdam 1:02:49
Esmeralda Scholten Amsterdam 1:04:38
Iris Brandsteder Amsterdam 1:04:38
Sandra Bos Oostzaan 1:07:18
Martine Wildt, de Krommenie 1:10:30
Nina Kersting Diemen 1:11:28
Cynthia Welgraven Oostzaan 1:11:35
Sarah Molenkamp Oostzaan 1:11:39
Marieke Dral Oostzaan 1:32:36
Ineke Hoek, van der Ursem 1:33:55
Amber Veerman Zaandam n.b.

 16 km mannen

Dick Zuman Assendelft 1:06:07
Yoshi Groen Amsterdam 1:07:06
Hans Urk, van Oostzaan 1:14:07
Ino Sohl Haarlem 1:24:24
Arjan Jong, de Krommenie 1:26:02
Thijs Kolk, van der Zaandam 1:28:32
Olof Glorie Egmond a/d Hoef 1:28:54
Peter-Jan Nicolai Amsterdam 1:29:20
Ivan Blommaert Koog a/d Zaan 1:31:45
Martin Taams Oostzaan 1:32:42
John Beier Assendelft 1:33:14
Vincent Snijders Assendelft 1:33:56
Arnold Velthoven, van Haarlem 1:34:49
Ron Schaft Oostzaan 1:36:02
Jos Mascini Amsterdam 1:36:54
Ton Meij van der Assendelft 1:38:42
Kees Vaneveld, van Haarlem 1:41:39
Anton Schuurman Amsterdam 1:44:00
Henk Huurmon Amsterdam 1:45:58
Mark Stoffer Wormerveer 1:52:26
Gijs Honing Hoorn 1:55:36
Erik Dam, van Uitgeest n.b.
André Stoffer Wormerveer n.b.
Marco Ley, van der Koedijk n.b.

16 km vrouwen

Isabel Voorde, van de Gentbrugge 1:24:59
Nynke Noordmans Amsterdam 1:34:08
Cindy Kuster Assendelft 1:34:16
Ada Meijn Oostzaan 1:34:55
Fatime Margijev Oostzaan 1:36:57
Isabelle Mans Oostzaan 1:44:41
Gerlanda Hoving Amsterdam 1:45:13
Tanja Koomen Amsterdam 1:45:13
Monique Post Amsterdam 1:45:13

21 km mannen

Jan Bossche, van den Duivendrecht 1:27:22
Jeroen Tillaart, van den Amsterdam 1:30:10
Alexander Veen, van der Oostzaan 1:34:24
Giovanni Mele Haarlem 1:41:55
Frank Winter, de Amsterdam 1:44:20
Joris Ploemen Amsterdam 1:46:15
Pieter Bonnes Winkel 1:55:28
Jos Cornelissen Aalsmeer 2:02:02
Hidde Bruin Hoofddorp 2:05:03
Lothar Graaff, de Heemstede 2:11:44
Peter Out Beverwijk 2:12:44
Rob Padje, van t Amsterdam 2:22:12
Raimond Speckgens Amsterdam n.b.

21 km vrouwen

Ela Lodder Haarlem 2:11:32